Kontakt

Kontaktopplysninger  finner du her:

Finnmark fylkesbibliotek Helena Maliniemi – koordinator
tlf. 902 17 538 helena.maliniemi@tffk.no
 
Sámi Arkiiva – Samisk arkiv Grete G. Bergstrøm – arkivar
tlf. 78 44 85 60 greber@arkivverket.no
Nils Jørgen Nystø – seniorrådgiver
tel. 78 44 85 60  nilnys@arkivverket.no
Statsarkivet i Tromsø   Harald Lindbachkonst. statsarkivar
tlf. 77 64 72 05 haraldin@arkivverket.no
Interkommunalt arkiv Finnmark    Gunnhild S. Engstad – arkivsjef
tlf. 926 71 905 gunnhild@ikaf.no
Varanger Museum IKS Synnøve Fotland Eikevik – konst. avdelingsleder- tlf. 466 23 150 Synnove.Eikevik@varangermuseum.no
Inger Lene Nyttingnes – prosjektleder – tlf. 97649262
Inger.Nyttingnes@varangermuseum.no
Museene for kystkultur og gjenreisning IKS Tove Johansen – samlingsrådgiver
tlf. 784 02936 Tove.Johansen@gjenreisningsmuseet.no
Verdensarvsenter for bergkunst / Alta Museum Lena Karlstrøm – konservator
tlf. 94 89 95 73  leka@altamuseum.no
Deanu og Várjjat Museasiida
/Tana og Varanger Museumssiida
Claus A Pettersen – samlingsforvalter
tlf. 952 62 158  Claus.Pettersen@dvmv.no
RiddoDuottarMuseat Inga Margrethe Vars
margrethe@rdm.no